| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 18 см |
| Ширина | 38 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | дорожній чемодан |
Валізу на колесах Wings 27 л
Розкішний валізу від авторитетної компанії WINGS, призначеної для найвимогливіших клієнтів. Сучасна, легка модель з високоміцної і стійкою до подряпин ABS Plus з дворівневою телескопічною рукояткою. Видатні сенсорні гумові ручки і комбінований замок для запобігання небажаного проникнення. Міцна, дюралюмінієва стійка вбудована в чемодан. Обладнано чотирма обертовими гумовими колесами для забезпечення стабільності і легкості в будь-якому напрямку. Інтер'єр забарвлений в темний колір, розділений на дві функціональні камери.

Характеристики:
- 4 шт коліщати
- Вага 2,3 кг
- Обсяг 27 л
- Подвійна металева ручка-телескоп в два складання
- Матеріал: полікарбонат
- Колір: синій
- Розмір: ( 51*35*20 см)
Купити валізу недорого можна в нашому інтернет магазині за доступними цінами! Відправка Новою поштою по всій Україні в день замовлення!
У нас є великий асортимент товару який Ви можете переглянути в нашому інтернет-магазині Top Shop натиснувши на кнопку
- Ціна: 770 ₴







